SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 Diesel 2011 NEW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2011
ID e produktit :
119900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.7 Diesel, VP 2011
Import nga Zvicra, me dogane te paguar. Pranoj edhe ndrrim me nje veture me te vogel.

Tel. 045 313 311Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Delta
045313311
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »