SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Alfa 147 jtdm
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
Lloji :
Alfa Romeo 147
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
119921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.9 jtdm sigurim deri shtator plus tpl;lekur karigat me nxemje gjamat elektronik me pasqyre,gomat e reja xenon,viti 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taio
045242474
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »