SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1997
ID e produktit :
119928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes c 250 i ardhur nga zvicrra me krejt serviset vetura Tip Top veq kush eshte i interesun flm shum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Urim Mimoza
Morbio, Ticino, Switzerland
049 862 699
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »