SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet astra 1.7 diesel 2001 me tabela te huja.
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
ID e produktit :
119934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet astra 1.7 disel me liber servisit 230 mij te kaluara numrat per kontakt 049 492 774Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
Prishtinë
049 492 774
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »