SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Corsa B
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
119936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
5 dyrsh , klim , deri me 07.05 rigjistrim , dritaret automatik , 1.2 benzin ngjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
Mergim
Gjakova
Gjakova [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »