SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda permacy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Mazda Premacy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
119949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose droj me tabela rks mazda osht ne shum gjendje te regullt posedon klima tronik gjamat elektronik pashqyret elektronik posedon liber servizi per ma shum iformata kontakto ne numer ose viber +37744656291
Informata rreth publikuesit
Nesret
Ferizaj
044656291
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »