SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Toledo 1.9 TDI - 2002 shum i rujtun
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Lloji :
Seat Toledo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
119952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Seat Toledo 1.9 TDI pa dogan shum i rujtun si jasht ashtu edhe brenda full extra me klim fellne te bukura, hargjime shum te vogla shum ekonomik TIP TOP

tel. 045617555
viber. +37745617555Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
044648996
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »