SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford fiesta
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
173,830
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
119953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ford fiesta 1.4 i ardhur nga zvicrra me krejt serviset kush esht i interesuar mund te kontaktojm
Informata rreth publikuesit
bani-osmanaj16j
[harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »