SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC NEW MODEL FULL EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
119956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Passat CC 2013 full extra •VW PASSAT CC 2.0 TDI NEW MODEL VITI I PRODHIMIT : 2013NGJYRA : E ZEZE METALIKE REXHISTRIMI I PAR NE RKS i sapoardhur nga Gjermania GJENDJE SHUM T`MIR VETURA NUK OSHT HIPOTEK NAVIGACION KOMANDA N TIMON LLED PARA MBRAPA DRITA XENON BI - XENON SENZOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA KLIMATRONIK DRITA TMJEGULLES ESP TEMPOMAT BORD KOMPJUTER TIMON SERVO ABS AIR BAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE MBYLLJE QENDRORE 2 QELSA Posedon start/stop engine qe d.m.th ndalet dhe ndizet ne semafora dhe ne kolonë gjithashtu posedon AUTOPARK parkohet vet kuke elektronike etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbër
Ferizaj
+37745412783
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »