SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SKODA ROOMSTER
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
Lloji :
Skoda Roomster
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
87
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2012
ID e produktit :
119958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Skoda Roomster Viti 201287.000km1.2 benzin Gjendje shume te mire teknikeI registruar 1 vit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ilaz
Prishtinë
045200204
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »