SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet Captiva 08
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '13
ID e produktit :
11996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chevrolet Captiva 2008 , 2.0 D
7 Ulese,
Senzora Parkingu,
Automatik,
Etj...
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prishtinë
044444654
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »