SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 TDI 1.9 I ARDHUR NGA GJERMANIA PA DOGANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:42
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
119967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 TDI 1.9
77 KW 105
VITI I PRODHIMIT 22*12*2008
KLIMA AC NE FUNKSION
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE + ME NXEMJE
ABS ESP CENTRAL 2 QELSA ME TELE KOMANDE
TIMON 3 ME LIFT
KASTOFO TE GOLF 6
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
HALOGENKA NE BRANIK
BRAIKU PER PARA EXXTRA
SHUM I PASTER BRENDA DHE JASHT
MOTORI I TIPIT TE RI
LIBER TE SERVISIT KM ORIGJINAL
SMS MOS DERGO NUK PERGJIGJEM( VIBER WHATSAPP)
PER INFO PREJ 13:00*22:00
044 316 677
Informata rreth publikuesit
Valdrin
044 316 677
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »