SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rodeo 150 cc 2008 model italian qmimi ekstra
Çmimi :
€340.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
3,370,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2008
ID e produktit :
119972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prsh motorri asht ne gjendje tmir pergjethsi oer ma shum nr kontakt edhe viber ok +377 44 630 958Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leart
044 630 958
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »