SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes passat 1.9tdi
Çmimi :
€4,444.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
ID e produktit :
119986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's ndroj vw passat 1.9 TDI viti 2001 rks 2muj Ne gjendje shum te mir 044264655 VIBER. ...... ........ opel vectra signum astra vw golf 1 2 3 4 5 bmw mercedes pezho pegoet 206 307 407 vw lupo ford sedan audi a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 se

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
044264655
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »