SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
120001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 V6 2003 e ardhur ngaGjermonia me te gjitha serviset e kryera ne gjermoni me liber te servisit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Graniti
Pristina
045333515
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »