SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Scenic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Renault Grand Scenic
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
120006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Scenic viti i prodhimit 19.08.2008, i sapo importuar nga Zvicra, ka sensor, marshi automatik, ka klimë, abs, me 5+2 ulse, xhama elektronik, tempomat, navigacion, 150000km tkaluara, qmimi me marrveshje, nr kontaktues 044/489-014

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
044/489-014
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »