SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet glof5 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
120008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf5. 1.9-6 shpejtesiVetura eshte ne gjendje te rregullt, klim tronic xhamat color etjViti i prodhimit 2006Per me shum na kontaktoni ne nr:045488314 qmimi me marrveshjeNr i viberit +37744709586

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Lipjan
045488314
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »