SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI 1.6 TDI NEW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
120015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf VI TDI, Diesel, me dogane, I ardhun prej Zvicrës në gjendje perfekte dhe Shume i bukur dhe ekonomik, 4 dyer pranohet vetura juaj për ndrrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Delta
045313311
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »