SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet benz sllon
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Mercedes S 350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
1997
ID e produktit :
120017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet benz sllon 3500 gjendje shume te mire nga Brenda mershin i zi . 2000.euro
Informata rreth publikuesit
Denald
Cecina Marina, Toscana, Italy
0685776899
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »