SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes opel vectra
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1998
ID e produktit :
120018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vectra 2.0 benzin posedon klim gjamat me rrym regjistrim deri ne muajin 10 ne gjendje te rregull kontaktoni ne nr 045398461

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
045398461
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »