SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vectra
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1998
ID e produktit :
120019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vectra ne gjendje te rregull posedon klim regjistrim deri ne mujin e 10 per me shum kontakto ne nr 045398461

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpresim
Pristina
045398461
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »