SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel frrontera sport
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1994
ID e produktit :
120033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel frontera sport gjoma elktronike radi me me uzbi me klim gomat e rej te veres

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Floorent
Gjakova
O44815718
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »