SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet citroen c4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Citroen C4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
147
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
120034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen c4, viti i prodhimit 2010, gjithqka ne gjendje te rregullt, i ardhur prej zvicrres.per me shum info na kontaktoni ne nr 044139097
Informata rreth publikuesit
Durim
Prizren
044139097
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »