SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugot 307 2.0 2003
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
120061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugot 307 2003 ne gjendje te rregullt per ma shum info kontaktoni ne nr 044 878 939

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Milot
Lipjan
044878939
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »