SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel VecTra
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
120062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Esht ne gjendje shum te mir 1 vjet regjistrim Nr 044-129-251
Informata rreth publikuesit
albi_meqa
Gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »