SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault kango 1.6 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
60.00
Viti :
2000
ID e produktit :
120087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me tabela te huaja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arsimi
Prishtinë
044654837
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »