SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet renault megane 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
120139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura renault megane 1.9 2004 dizel Ose. Ndrrim me kocka

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nard
Prizren
043-943-794
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »