SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes C220 - 93
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1993
ID e produktit :
120145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes C220 ABS , Karrigat Me Nxemje , Dyert Me Central Te gjitha Serviset i Ka Te Kryera , Regjistrim ka Deri ne Muajin e 3 te 2017 , osht I ruajtur Si Mbrenda Ashtu dhe Jasht Per Makin garantoj Per Me Shum mund Te Kontaktoni Ne Viber 045206510

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samedin
Rahovec
045206510
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »