SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Combo 1..7 DI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
253,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
120146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura ne Prizren ,
vetura eshte ne gjendje te rregullt ,
viti i prodhimit 2003 ,
i regjistruar para 1 muaji ( deri ne mars 2017 ka regjistrim )
per me shume informata tel. Vala 044 262 125 ; Ipko 049 232 418
Informata rreth publikuesit
Mookie
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »