SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Veturë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Lloji :
Honda Accord
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
70,000
Motori (kubik) :
2.35
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
120152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Honda Acord, viti i prodhimit 2008, shume i ruajtur, vetem 70.000 km te kaluara, te garantuara. Vetura i ka 2 vite qe ka ardhur ne Kosove. Eshte prodhim amerikan, full extra ne prodhimin e modelit Honda Acord. Ka regjistrim afer 8 muaj. E vetmja veture e ketij lloji ne Kosove. Cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
jeton.m
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »