SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1999
ID e produktit :
120170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel.corsa 1.2 16v eco tec viti 1999 posa ardhur nga gjermanija per me shum informata kontakto ne nr ose wiber +37744657921Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dooni
044657921
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »