SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4, 1.9 Automatik Tiptronik
Çmimi :
€5,750.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
137
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
120173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4, viti i prodhimit 2002, 1.9 Tdi 74 kw, Automatik Tiptronik, ngjyre Vishnje ne gjendje Shume te mire..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
+37744876533
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »