SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '17
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
195
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
120177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 1.4 Benzin 16v 200.000 km. regjistrim ka edhe 10 muaj . Eshte ne gjendje te rregullt i ruajtur shum mire .
Informata rreth publikuesit
Reshat
Prizren
049493203
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »