SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Gilera Dna 180cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Deucati
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
180.00
Viti :
2002
ID e produktit :
120192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet gilera dna 180 kubik ne gjendje te rregullt servisin e sapo kryer ule filtera ule minjaqi motorri posodon 2 auspuha te vetin fabrikisht edhe kta qe e ka ngjitun boj ndrrim me matorra mat mdhaj per me shum kontaktoni ne viber +37744579144Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florian
Prishtinë
044579144
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »