SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A2
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '16
Lloji :
Audi A2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
120195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A2:ABS,KlimaTronik,EPC,
Te gjitha Servisat i ka te kryer
Regjistrim deri ne muajin e 8
Goma të reja
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Engjëll
Ferizaj
049861111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »