SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes - Fiat Punto 1.2 Benzin ''' 10 Muj RKS '''
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2000
ID e produktit :
120199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Punto Benzi * Viti i Prodhimit 25.12.2000 * Regjistrim ka 10 Muj * 4 Gomat e Dimnit * Xhamat Elektronik * Fiati osht ne Gjendje shum Te Mir Teknike si dhe Optike * Per ma Shum Info Kontaktoni ne ket nr. 044-500396 QMIMI ME NDRRIM 2000 Muni Me Thirr Qdo Dit Prej Ores. 08-23 Mundesi Ndrrimi me Golf 2. Golf 3. Passat 2. Passat 3. Audi 80. Audi b4. Mercedes. Peugeot. Bmw. Smart. Polo. Opel corsa. Opel astra. Opel kadet. Ford fiesta. Etj....

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Vushtrri
044500395
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »