SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet polo 1.4 benzin,,2004 rks nji vit regj,,
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
120216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes polon 1.4 b,2004 dyer 5 ngjyr hiri metalike
shum e rujatne mrena dhejasht,,shum ne gjendje te rregullt,
cmimi 4200 eu me nji vit rks regjistrim
tel..044 828 964
Informata rreth publikuesit
Agjencioni i Patundshmerise Vendori
Prishtinë
044250364
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »