SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1988
ID e produktit :
120222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 ne gjendje te rregullt.Viti i prodhimit 1988.Regjistrimi i vlefshem deri me 10.09.2016.
Informata rreth publikuesit
Deon
Livoq i poshtem [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »