SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Fiat Punto 2002
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
210,900
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
120223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat punto 2002 1.2 benzin+plin fabrikisht i rujtun jasht dhe mbrenda dy par goma servisimin e krym tash dhe rrypin e ndrrum hargjime shum t vogla per ma shum info...+38649-587-783Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
049.578-783
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »