SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 3
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
ID e produktit :
120225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golfi 3-sh benzin 1.8 ne gjendje shum te mir motorike dhe shum i mirmbajtun,,,me 245 mij km te garantura me liber te serwisit..wetura esht shum Sportiwe..siq mund te shihet edhe ne foto...pres bleres serioz..mund te kontaktoni edhe ne viber..Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sami
044975389
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »