SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E220 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
1999
ID e produktit :
120234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes e220 CDI 143ps ndrrohet edhe me vetura tjera me te reja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Prizren
+38649286965
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »