SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Polo 1.2
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2006
ID e produktit :
120242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet volkswagen Polo
Viti 2006
1.2 benzin
Rks regjistrim
120000km
+37744326837
+38649167481
Informata rreth publikuesit
Blend
Pejë
044326837
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »