SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Dyna 100
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
Lloji :
Toyota
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
148,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2000
ID e produktit :
120246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kamioneta Toyota Dyna, eshte ne gjendje shume te mire, Kiper permasat e rimokios 3.30 gjatsia, gjonsia 1.80, Kanatat 0.33, Regjistrim ka deri me27.04.2016.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fuad
Prishtinë
044359393
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »