SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Toledo
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
Lloji :
Seat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
120253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Seat Toledo 2003 9muj regjistrim me klim airbag osht i rujtum Tdi ( 3 tkuqe ) Alram Lekur Elektronik ndrrim me golf 4 , passat.Urgjent
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Pristina
044-676-256 044-866-845(viber)
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »