SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet gilera runner 50cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
27,000
Motori (kubik) :
0.50
Viti :
2003
ID e produktit :
120263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet gilera runner 50cc

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Art
Pejë
049439991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »