SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Jetta 1.6 turbo diesel. 88
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Jetta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
120266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe bej ndrrim me golf 4 i thjesht, vetura eshte jetta 1.6 turbo diesel . Viti 1987, regjistrim deri ne muajin e 7. Vetura eshte ne gjendje te rregullt , nuk ka nevoj per asnje investim. Shpenzimet e vogla gjithashtu . Pres bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
L
Prishtinë
044887395
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »