SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
228,200
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
120278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i sapo ardhur me 228000km
mercedes benz c200 85kw , 116ps
viti 2003
ngjyra esht me perlla , i ndrron ngjyrat
climatronik
abs
pasqyret me rrym me nxemje
xhamat x4 me rrym
central + 2 qelsa
karrikat me nxemje
karrikat me rrym rregullohen dy te parat
senzor parkingu para dhe mrapa
drita mjegulles
diskat e ri
fellne original mercedes
senzor shiu
tempomat , rotaider
shiber , xham
nxemje dhe ftofje automatike me teledirigjus vebasto mundesh me programu per me qen nxemja ose ftofja e gatshme kur te hin ne vetur
senzor kunder miut e insekteve ne motorr
6 shpejtesi
shum shum shum i paster mrena dhe jasht
me liber te servisit deri me 20.02.2016
nuk bej ndrrim
Informata rreth publikuesit
Berat
Birmingham, United Kingdom
obiliq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »