SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kross yamaha
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
Lloji :
Yamaha Vity
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2008
ID e produktit :
120279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kros yamaha 50ccR ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicrra me kacig dhe pantolla

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjend
Prishtinë
044/49500319
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »