SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercede E220 EVO - 2008
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
120288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES E-CLASS 2.2 EVO MODEL -170PS

Shume i Mirembajtur si brenda edhe jasht.

VITI I PRODHIMIT: 2008

EXTRA POSEDON:

-AUTOMATIK TIPTRONIK
-KLIMA TRONIK DY ZONALE
-KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
-TIMONI ME LEVIZJE POSHT E LART
-KARRIGAT ME LEVIZJE ME RRYMË
-KARRIGA TE LEKURES
-DRITAT XENON
-KOMANDA NE TIMON
-SENZORA TE DRITAVE
-SENZORA TE SHIUT
-DRITA MJEGULLE
-ABS EDHE ESP
-AIR BAG
-ALARM E CENTRALL
-XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
-PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
-MUZIK ME RADIO E CD
-DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT

Per kontakt: 044 187 053 = Viber: +37744187053
Informata rreth publikuesit
Hysen
Prizren
044187053
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »