SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Ml 270 urgjent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
120299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Ml 270 4x4 ; viti 2002 Mercedesi eshte ne gjendje perfekte ,komforte . posedon:Mbyllje qendrore Navigacijon satelitor GpsABS manualradio cd playerairbagschild locksrregullues klimedvd playershufra kulmitempomatoff road paketlekur enterier dritare elektronike alarmKarrige me ndrohjekarrige elektrikegoma te reja ngjyra; e zezëkilometrazhë origjinale Per kesh ofert speciale oseMundet ndrrim me vetura iregjistruar 01 prishtinëper meshum info; kontaktoni ne viber 0038978212477

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xhevat
Kaçanik
0038978212477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »